Střešní okna FAKRO

Střešní okna

Moderní střešní okna jsou optimálním řešením, velmi často používaným ve stavebnictví, protože ideálně prosvětlují interiér, umožňují větrání podkroví a poskytují výhled do okolí. Navíc montáž střešních oken je levnějším a méně náročným řešením, než stavba vikýře. Střešní okna se mění. Současná střešní okna, to jsou výrobky nejvyšší kvality, které se vyznačují dlouhou životností, vysokou energetickou účinností, bezpečností a pohodlnou obsluhou.

Stále častěji jsou standardní kyvná okna nahrazována jinými, konstrukčně modernějšími střešními okny. V očích zákazníků si uznání získávají výklopně-kyvná okna nebo okna se zvýšenou osou otáčení, protože poskytují mnohem větší funkčnost.

Při výběru střešních oken musíme vzít v úvahu nejenom jejich funkčnost, energetickou účinnost a provozní bezpečnost, ale také např. zabezpečení oken proti vloupání. Tyto aspekty, byť si je zákazníci mnohdy neuvědomují, jsou velmi důležíte. Každý člověk se chce ve svém domě cítit bezpečně a komfortně. Moderní střešní okna FAKRO Vám zajistí tento pocit.

 

 

FAKRO Innovations - Poznejte unikátní řešení střešních oken FAKRO

Aplikace FAKRO Innovations

Objevte inovativní řešení, která jsou použita ve střešních oknech FAKRO, pomocí aplikace ve vašem smartphonu.

Stáhněte si aplikaci FAKRO INNOVATIONS z Google Play nebo App Store.

 

 Stáhnout aplikaci

 

Doplňky ke střešním oknům

Ostatní výrobky