Střešní okna FAKRO

Střešní okna

Moderní střešní okna jsou optimálním řešením, velmi často používaným ve stavebnictví, protože ideálně prosvětlují interiér, umožňují větrání podkroví a poskytují výhled do okolí. Navíc je montáž střešních oken levnějším a méně náročným řešením než stavba vikýře. Střešní okna se mění. Současná střešní okna, to jsou výrobky nejvyšší kvality, které se vyznačují dlouhou životností, vysokou energetickou účinností, bezpečností a pohodlnou obsluhou.

Stále častěji jsou standardní kyvná okna nahrazována jinými, konstrukčně modernějšími střešními okny. V očích zákazníků si uznání získávají výklopně-kyvná okna nebo okna se zvýšenou osou otáčení, protože poskytují mnohem větší funkčnost.

Při výběru střešních oken musíme vzít v úvahu nejenom jejich funkčnost, energetickou účinnost a provozní bezpečnost, ale také např. zabezpečení oken proti vloupání. Tyto aspekty, byť si je zákazníci mnohdy neuvědomují, jsou velmi důležite. Každý člověk se chce ve svém domě cítit bezpečně a komfortně. Moderní střešní okna FAKRO Vám zajistí tento pocit.

 

 

3x3 - násobíme výhody v balíčku 

3x3

Užijte si komfort bydlení v podkroví bez ohledu na teplotu za oknem. Použijte balíček superTrio sestávající z:

  • okna s trojsklem,
  • Thermo lemování s dodatečnou izolací,
  • vnější markýzy.

Balíček superTrio představuje komplexní řešení, které poskytuje nejenom teplo v útulných podkrovních interiérech v chladných zimních dnech, ale také optimální teplotu během letních veder.

 

Doplňky ke střešním oknům

Ostatní výrobky