Informace o firmě FAKRO

Informace o firmě

Společnost FAKRO byla založena v roce 1991 jako soukromá firma se stoprocentním podílem polského kapitálu. Za dobu své působnosti se z malé rodinné firmy rozvinula na mezinárodní korporaci, která je v současné době světovou dvojkou na globálním trhu střešních oken. Je nejdynamičtější a nejrychleji se rozvíjející firmou v odvětví střešních oken na světě.

 

 

Spoluzakladatelem a současným předsedou společnosti je Ryszard Florek - tvůrce a hlavní realizátor zahájení výroby střešních oken v Polsku. FAKRO je dnes jednou z nejinovativnějších a nejdynamičtěji se rozvíjejících polských firem.

Součástí skupiny FAKRO, která zaměstnává více než 4000 osob, je 11 výrobních a 17 distribučních společností. Výrobky FAKRO lze nalézt ve více než 50 zemích po celém světě - všude tam, kde existuje poptávka po těchto produktech. Export firmy představuje 70 % celkových prodejů.

 

Podíl na trhu

Podíl na trhu

Vývoj zaměstnanosti

Vývoj zaměstnanosti

 

Produktové portfolio

Nabídka firmy FAKRO zahrnuje zejména tyto výrobky:

FAKRO je také výrobcem půdních schodů a stalo se již světovou dvojkou na mezinárodním trhu.

 

Nabídka výrobků firmy FAKRO

 

Výroba střešního okna

Produkty INNOVIEW

FAKRO již několik let úspěšně nabízí rovněž výrobky nejvyšší kvality pod značkou INNOVIEW. Fasádní okna, garážová vrata a vchodové dveře řady PREMIUM jsou vyráběny ve stejné stylizaci a barvě.

Produkty INNOVIEW