Vnitřní doplňky

Vnitřní doplňky

Elegantní obývací pokoj, barevný dětský pokoj nebo útulná ložnice?

Není nic jednoduššího - vnitřní doplňky FAKRO Vám umožní vytvořit vysněný interiér. Bohatá nabídka typů, vzorů a barev doplňkového příslušenství zajistí harmonii uvnitř místnosti a umožní sladit okna s výzdobou interiéru, a také libovolně dotvářet jeho charakter.

Doplňky umožňují rovněž regulovat množství a intenzitu světla pronikajícího do místnosti. Díky nim dokážete zatemnit vnitřní prostory i během slunečných dnů ve chvílích, kdy potřebujete odpočívat.

Vnitřní doplňky (kromě sítě proti hmyzu) jsou přizpůsobeny všem druhům střešních oken FAKRO. Pro výběr vhodné velikosti doplňků je zapotřebí znát rozměr okna, který je uveden na identifikačním štítku okna, umístěném na vnitřní straně křídla.

 

 

 

Žaluzie AJP

Žaluzie představuje klasický způsob zastínění okna. Skládá se z pohyblivých hliníkových lamel upevněných ve vodicích lištách, což umožňuje regulovat množství světla pronikajícího do místnosti. Jedná se o výrobek, který se ideálně hodí do moderního interiéru.

Roleta ARS

Roleta má tři polohy nastavení, které ovlivňují úroveň stínění. Redukuje množství světla vstupujícího do interiéru a poskytuje pocit soukromí. Široká nabídka barev umožňuje sladit roletu s výzdobou každého pokoje.

Rolety ARP a ARF

Pestrá škála barev a velký výběr vzorů materiálu umožňují sladit roletu s libovolně řešeným interiérem a esteticky povznést jeho charakter. Boční hliníkové vodicí lišty kryjí boky textilie a umožňují ponechat roletu v libovolné poloze.

Průsvitnost rolety ARP

 

ARP

Roleta je opatřena materiálem, který omezuje intenzitu světla pronikajícího do místnosti, rozptyluje ho a vytváří pocit příjemného zastínění.

Průsvitnost rolety ARF

 

ARF

Materiál použitý pro výrobu rolety je z vnější strany potažen speciálním stříbrným materiálem, který nepropouští světlo, což umožňuje zatemnit interiér. Boční vodicí lišty a těsnění ve spodní části rolety minimalizují prosvítání světla.

 

Plisované rolety

Plisované textilie dodávají každému interiéru moderní vzhled. Rolety jsou vybaveny systémem top-down umožňujícím flexibilní ovládání výrobku pomocí horní a dolní lišty.

Průsvitnost rolety APS

 

APS

Elegantní stínicí doplněk, pomocí kterého můžete omezit množství slunečního světla dopadajícího do místnosti.

Průsvitnost rolety APF

 

APF

Roleta je vybavena materiálem s voštinovou strukturou včelí plástve, díky čemuž redukuje sluneční paprsky vstupující do interiéru a poskytuje možnost zatemnění místnosti.

 

Síť proti hmyzu AMS

Rolovaná síť proti hmyzu se montuje na ostění. Je vyrobena ze síťoviny potažené PVC a vybavena hliníkovými vodicími lištami. Chrání místnost před hmyzem při otevřeném střešním okně.