Půdní schody FAKRO

Půdní schody

Společnost FAKRO je jedním z předních světových výrobců půdních schodů, které umožňují bezpečný a snadný přístup do neobývaného podkroví bez nutnosti pořízení nákladného a prostorově náročného schodiště. Splňují všechny technické a bezpečnostní požadavky, a poskytují uživatelský komfort.

Nabídka zahrnuje různé modely půdních schodů: skládací, výsuvné, stahovací a mlynářské schody, a také příslušenství.

Půdní schody FAKRO jsou vybaveny kováním a mechanismy, které umožňují rychlé a bezproblémové rozložení žebříku a jeho nenáročné složení.

Úspora místa

Půdní schody během rozkládání a skládaní nepotřebují mnoho prostoru, po složení se "schovají" ve stropě. Tímto způsobem šetříme místo v místnosti, ve které jsou schody instalovány.

Snadná montáž

Montážní systém půdních schodů umožňuje snadnou a rychlou montáž dvěma osobami a jednoduché přizpůsobení délky žebříku výšce místnosti. Schody jsou zákazníkovi dodávány kompletně smontované a není nutné je k montáži nijak připravovat.

Pohodlná manipulace

Účelná konstrukce mechanismu odlehčujícího poklop (u některých modelů také žebřík) zjednodušuje manipulaci se schody. K půdním schodům je dodávána ovládací tyč pro pohodlné otevírání a zavírání schodů.

Příslušenství

Kvůli zvýšení pohodlí používání a také urychlení montáže je k půdním schodům dostupné rovněž doplňkové příslušenství.

Záruka

Půdní schody FAKRO mají 3letou záruční dobu.

 

 

Typy půdních schodů

Ostatní výrobky