Těsnicí lemování

Lemování pro plochou tašku EZV-F

Těsnicí lemování EZV-F umožňuje těsné spojení okna se střešní krytinou typu plochá taška. Toto speciálně navržené lemování zajišťuje rychlý a estetický způsob instalace okna v tomto stále více populárním druhu střešních tašek. Prodloužený spodní díl lemování výrazně zlepšuje estetiku montáže v této krytině a zajišťuje dokonalou těsnost spoje. Speciální konstrukce zpevňuje spodní část lemování a chrání ji před deformacemi, např. v důsledku sněhové pokrývky.

Lemování je standardně přizpůsobeno pro montáž samostatného okna ve střešním plášti. Lemování pro plochou tašku je dostupné rovněž v modulové verzi pro spojení oken do vodorovných, svislých a blokových sestav a také ve verzi EZS-F určené pro okna pro odvod kouře a ve verzi EZV-FT Thermo s dodatečnou termoizolací.

Lemování EZV-F pro plochou tašku

 

Rozsah montáže pro střechy se sklonem:

  • od 15° do 90° pro hloubku "V",
  • od 25° do 90° pro hloubku "J".

 

Konstrukce lemování

Lemování se skládá ze čtyř základních prvků (spodní díl, dva boční a horní díl). Spodní díl lemování má na dolní straně nalepenou plastickou hmotu, která umožňuje přichytit lemování ke střešní krytině, což zajišťuje těsnost spoje. Lemování je navíc vybaveno odtokovým žlábkem pro odvod kondenzátu z fólie vstupního krytí mimo okno.

 

Díly lemování:

1 — horní díl lemování
2 — spodní díl lemování
3 — boční díly lemování
4 — odvodňovací žlábek
5 — montážní háčky

Konstrukce lemování pro plochou tašku

 

 

Návody a podpora 

 Montážní návody: