Příslušenství

Příslušenství

 

 

Teleskopická ovládací tyč ZST

Ovládací tyč ZST

Univerzální teleskopická tyč ZST umožňuje snadné otevírání výše osazených oken. Používá se rovněž k ovládání rolet ARS, ARP, ARF, APS, APF, žaluzie AJP a sítě proti hmyzu AMS, které jsou namontovány mimo dosah uživatele. Délka tyče je 119 cm s možností regulace na 134, 162, 190 a 218 cm.

Díky použití přídavné prodlužovací tyče ZSP je možné prodloužit délku ovládací tyče až na: 246, 274, 302 a 330 cm.

Ovládací tyč ZSZ

Ovládací tyč ZSZ

Ovládací tyč ZSZ je zhotovena z kulatého hlinikového profilu a je určena k ovládání markýz AMZ. Tyč je vybavena plastovou rukojetí, umožňuje ovládat ruční markýzy u výše osazených oken. Délka tyče ZSZ je 150 cm. Markýzy AMZ jsou standardně vybaveny ovládací tyčí délky 80 cm.

Okenní zámek ZBL

Zámek ZBL

Estetický okenní zámek ZBL bílé barvy znemožňuje náhodné otevření okna. Tento zámek se montuje v dolní části okna. Po vytažení kolíku a otočení klíčkem již nelze okno otevřít. Zámek je možné použít u všech otevíravých oken, bez ohledu na jejich velikost.

Omezovač otevření ZBB

Omezovač otevření ZBB

Výrobek, který umožňuje bezpečné, omezené otevření okna. Díky použití omezovače ZBB lze křídlo zablokovat v pootevřené poloze o cca 10 cm (v závislosti na typu a rozměru okna) bez obav z toho, že např. silný vítr způsobí nekontrolovatelnou změnu polohy křídla. U nízko osazených oken omezovač chrání rovněž před nežádoucím, úplným otevřením okna dětmi. Po zavření okna není omezovač viditelný a nebrání manipulaci s oknem. Pro plastová okna je určený omezovač ZBB-P.

Návody a podpora

 Montážní návody:

 ​Video návody

 ​Podpora

 ​Podrobnosti o výrobku