Výjimečná řešení

Řešení, která ostatní nenabízejí

Zabezpečovací prvek okna Secure

 

FAKRO neklade důraz pouze na estetickou podobu svých výrobků, ale také na jejich vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Střešní okna FAKRO velmi dobře plní své funkce i při dlouhodobém používání v náročných podmínkách, aniž by utrpěly jejich vysoké estetické hodnoty. To vše je možné díky řešením, která ostatní nenabízejí, nebo je teprve zavádějí.

 

V okně FAKRO byl použit speciální patentovaný systém blokád, který chrání zasklení před vyjmutím. Ostatní výrobci obvykle nabízejí pouze laminované sklo. U jiných střešních oken lze zasklení vyjmout během cca 2 minut odšroubováním profilů upevňujících sklo.

 

FAKRO

Okno FAKRO

 

JINÁ OKNA

Jiná okna

 

 

Jiná okna

 

Inovativní systém navádění křídla zajišťuje dobrou spolupráci těsnění a profilů, stejně tak rychlou montáž a demontáž okna bez vyjmutí křídla.

Díky ochraně nároží dle patentované technologie spojovaní profilů si střešní okna FAKRO zachovávají své vlastnosti také v extrémních klimatických podmínkách. V rozích nevznikají spáry jako v případě jiných střešních oken. Spáry jsou patrné zejména na bílých oknech.

 

 

Dodatečné těsnění u zasklení

 

 

Střešní okna řady Profi jsou vybavena dodatečným těsněním u zasklení, které v extrémních povětrnostních podmínkách zajišťuje řádnou těsnost. Těsnění také zlepšuje zvukovou izolaci střešních oken, zvláště při dešťových srážkách.

 

Thermo rámeček TGI

 

Thermo distanční rámeček TGI omezuje vznik tepelných mostů, minimalizuje kondenzaci vodní páry na okrajích skla a na dřevěných profilech, což výrazně zvyšuje trvanlivost dřeva.

 

Vakuová impregnace dřeva

 

Vakuová impregnace dřeva používaná při výrobě střešních oken FAKRO a odolný nátěr spolehlivě chrání dřevěné částí okna. Vakuová impregnace je několikanásobně účinnější než ponorná impregnace.

 

  Ekologie