Střešní okna budoucnosti

Střešní okna, která předběhla budoucnost

Při vytváření našich výrobků respektujeme ty hodnoty, které formují náš život.

Střešní okna FAKRO byla navržena tak, aby život ve vysněném domě byl nejenom pohodlný, ale také aby splňoval představy o komfortním bydlení a přinášel radost.

Velká prosklená plocha střešních oken FAKRO přináší do podkroví přirozené světlo, které má pozitivní vliv na rozpoložení každého z nás. Inovativní řešení, jako je automatická ventilační klapka V40P, usnadňují každodenní život a průkopnický systém topSafe zvyšuje provozní bezpečnost okna a odolnost proti vloupání.

 

 

V40PtopSafe

FTT U8 Thermo

 

Jsme si JISTÍ KVALITOU,

proto nabízíme dlouholetou záruku.

Záruka

 

Střešní okna budoucnosti

 

Jsme ve 47 zemích světa

Použitím komplexních řešení vzniklo nejúspornější střešní okno s jediným zasklením na trhu – FTT U8 Thermo, kde energeticky úsporný výrobek, ekologická termoizolace, rychlá a teplá montáž zaručují nejvyšší možnou energetickou účinnost.

Již více než dvacet let pečujeme o nejvyšší kvalitu výrobků, abychom splnili očekávání zákazníků po celém světě. Inovativnost se rodí z touhy poskytovat stále důmyslnější a lepší výrobky, které lidem usnadní život. Zaváděním nových, inovativních výrobků, které se na trhu střešních oken staly standardem, měníme budoucnost na přítomnost.

 

 Přirozené světlo