Velké množství přirozeného světla

Velké množství přirozeného světla

Velká plocha prosklení

Konstrukce střešních oken FAKRO zaručuje optimální prosvětlení interiéru v podkroví. Speciálně navržené profily rámu a křídla a také ventilační klapka umístěná v horní části rámu okna umožňují přísun velkého množství přirozeného světla.

Střešní okna proSky, dostupná v nabídce FAKRO, zajišťují dokonalé osvětlení místnosti a rovnoměrný rozklad světla. Klíčovým aspektem je také správná montážní výška okna. Čím výše je střešní okno namontováno, tím lépe prosvětlí místnost. Umístění kliky ve spodní části křídla zaručuje řádnou montáž střešních oken v souladu s normou DIN 5034-1. Tato norma určuje výšku 220 cm jako minimální výšku nad podlahou, ve které by se měla nacházet horní hrana skla. Při takto provedené montáži je klika vždy v dosahu ruky.

 

Přirozené světlo je životní energií. Teplé sluneční paprsky v nás probouzí optimismus a touhu žít naplno.

 

 

"Při dodržení správné montážní výšky okna je klika vždy v dosahu ruky." 


Vyšší montážní výška oken umožňuje pohodlný přístup k otevřenému oknu dokonce i vysoké osobě, a to rovněž u oken s kyvnou konstrukcí. Střešní okna proSky s velkou výškou zajišťují instalaci okna v souladu s předpisy a přináší volný, ničím nerušený výhled ven. Okna proSky se vyznačují nejvyšší výškou mezi střešními okny dostupnými na trhu.

Klika vždy v dosahu ruky

 

 Vysoká úspora energie