Ocenění a vyznamenání

Ocenění a vyznamenání

Činnost společnosti FAKRO je vysoce ceněna v odborných kruzích, o čemž svědčí řada obdržených prestižních ocenění, mezi které mj. patří:

 

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP

 

Hospodářská cena prezidenta Polské republiky

Opakovaně byly ohodnoceny jak vysoká kvalita výrobků, tak i samotná činnost FAKRO. Čestné místo mezi mnoha oceněními a vyznamenáními zaujímá Hospodářská cena prezidenta Polské republiky (Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP), která byla společnosti udělena dvakrát: v roce 2003 za "mimořádný přínos v budování prestiže polské ekonomiky" a v roce 2011 za "přítomnost na globálním trhu".

 

Propagační znak "Teraz Polska"

Propagační znak "Teraz Polska"

rok 1996

 

"Významný polský vývozce"

"Významný polský vývozce"

rok 2002

 

 

reddot award 2019 winner

 

Velkoformátové posuvné portálové dvěře HST-Sky Innoview získaly prestižní ocenění za design a inovaci v soutěži Red Dot Award: Product Design 2019.

 

 Článek  Informace o výrobku

 

German Design Award Winner 2019

German Design Award Winner 2019 pro okno do plochých střech DXW a German Design Award Special Mention pro okna do plochých střech typu G a fasádní okna INNOVIEW.

 

 Článek  Informace o výrobku

 

 

Iconic Awards 2018

 

"ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture - Best of Best" za inovativní okno do plochých střech DXW s pochozím sklem a také za fasádní okna INNOVIEW.

 

 Článek  Informace o výrobku

 

 

Architects' Darling Awards 2017

 

Architects' Darling Awards 2017 v kategorii "Nejlepší produkt - Inovativní konstrukce" pro okno do plochých střech DXW DW6. Toto ocenění uděluje společnost Heinze GmbH.

 

 Informace o výrobku

 

 

reddot design award winner 2016

Prestižní ocenění Red Dot Design Award 2016 pro okno do plochých střech DEF DU6.

 

 Článek  Informace o výrobku

 

 

Archiproducts Design Award 2016

 

Okno do plochých střech DXW získalo v kategorii "Building Shell" ocenění "Best of Category" v prvním ročníku soutěže Archiproducts Design Award 2016.

 

 Informace o výrobku