Vytváříme komfortní bydlení

Mise firmy

 

Budujeme komfort bydlení po celém světě.

Naše střešní okna a ostatní výrobky jsou bezpečné, energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí.

 

Důraz klademe na:
 

ROZVOJ

Silné a stabilní postavení mezi světovou špičkou ve stavebnictví

FAKRO je jedna z nejdynamičtějších a nejrychleji se rozvíjejících firem v odvětví střešních oken na světě. Odolné, funkční, bezpečné a energeticky úsporné výrobky FAKRO si získaly velkou popularitu a staly se neodlučným prvkem nově budovaných staveb, a umožňují vytvořit moderní interiér naplněný slunečními paprsky. Produkty FAKRO - to je nová kvalita života.

 

INOVATIVNOST

Bezpečné, energeticky úsporné a ekologické výrobky

Společnost FAKRO se od začátku své existence zaměřuje na inovace. Dnes je jednou z nejpružněji rostoucích firem v zemi a také nejrychleji se rozvíjejícím výrobcem střešních oken na světě. Chloubou firmy je její vlastní moderní výzkumné a vývojové centrum. Na vývoji produktů pracuje více než 100 konstruktérů a firma má na svém kontě již více než sto patentových přihlášek. FAKRO exportuje do mnoha zemí světa nejen střešní okna, ale také tvůrčí myšlenky polských inženýrů. Tímto způsobem vytyčuje nové směry rozvoje v branži střešních oken na světě a Polsko se stalo světovou jedničkou v jejich výrobě.

 

ODPOVĚDNOST

Společenská odpovědnost firem v zájmu klienta, obchodního partnera a životního prostředí

Strategii dalšího rozvoje společnosti FAKRO určuje primárně koncepce ekologického, energeticky úsporného a inteligentního domu. FAKRO s ohledem na nízkoenergetické stavby úspěšně zavádí na trh řadu inovací, jako např. automatickou ventilační klapku nebo super energeticky úsporné střešní okno FTT U8 Thermo se zvýšenými termoizolačními parametry, což je "nejteplejší" střešní okno na trhu s jediným zasklením, určené pro pasivní stavby. Také neustále rozšiřuje sortiment výrobků vybavených bezdrátovým komunikačním systémem Z-Wave.

 

NADŠENÍ

Kreativita, efektivita a satisfakce z odvedené práce

Náš tým tvoří lidé s vášní a zápalem pro věc. FAKRO má dnes díky léty nabytým zkušenostem stabilní postavení na globálním trhu, což zákazníkům zaručuje pocit bezpečí a spokojenosti z provedených nákupů. Kompetence a vysoká kvalifikace zaměstnanců jsou hybnou sílou naší společnosti.

 

Péče o budování společenského kapitálu

Firma FAKRO, kromě úsilí o zajištění vysoké kvality výroby a rozvoje prodejních trhů, klade velký důraz na hospodářský rozvoj Polska. Za tímto účelem Ryszard Florek, předseda spol. FAKRO, založil nadaci "Myslete na budoucnost" (Fundacja Pomyśl o Przyszłości), která propaguje znalosti z oblasti ekonomiky a mechanismů volného trhu.