Budujeme komfort bydlení na celém světě.

Mise firmy

 

Budujeme komfort bydlení na celém světě.

Naše střešní okna a jiné výrobky jsou bezpečné, energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí.

 

Důraz klademe na:

 

VÝVOJ

Silná a trvalá pozice mezi světovými lídry ve stavebnictví

FAKRO je jednou z nejvíce dynamických a nejrychleji se rozvíjejících firem v odvětví střešních oken na světě. Trvalé, funkční, bezpečné a energeticky úsporné výrobky FAKRO jsou velmi oblíbené a staly se neodlučitelným prvkem nově budovaných staveb a umožňují vytvoření moderního interiéru vyplněného slunečními paprsky. Výrobky FAKRO – nová kvalita života.

INOVATIVNOST

Bezpečné, energeticky úsporné a přátelské k životnímu prostředí

Firma FAKRO si od samého začátku zakládá na inovativnosti. Dnes je jednou z nejpružněji se rozvíjejících firem v zemi, a také nejrychleji se rozvíjejícím výrobcem střešních oken na světě. Chloubou firmy je vlastní moderní výzkumně-vývojové centrum. Na vývoji výrobků pracuje více než 100 inžénýrů-konstruktérů, a firma má na svém kontě již více než 100 patentových přihášek. FAKRO je firmou, která do světa exportuje nejen svá střešní okna, ale také tvůrčí myšlenku polských inženýrů. Takto firma vymezuje nový směr vývoje odvětví střešních oken na světě.

ZODPOVĚDNOST 

Společenská zodpovědnost za zákazníka, obchodního partnera, zaměstance a za přírodní prostředí

Strategii dalšího vývoje FAKRO určuje především koncepce ekologického, energeticky úsporného a inteligentního domu. S myšlenkou na nízkoenergetické stavby firma s úspěchem na trh zavedla mnoho inovací: automatickou ventilační klapku, solární kolektory nebo super energeticky úsporné střešní okno FTT U8 s vylepšenými termoizolačními parametry. Je to nejteplejší střešní okno na trhu s jediným zasklením určené k použití v pasivním stavebnictví. Stále rozšiřujeme také nabídku výrobků vybavených bezdrátovým rádiovým protokolem Z-Wave, který je spojuje do jedné komunikační sítě.

NADŠENÍ

Kreativita, efektivita, uspokojení z práce

Naši zaměstnanci jsou nadšení lidé s vášní pro věc. Léta zkušenosti způsobila, že FAKRO dnes má stabilní pozici na globálním trhu, což zákazníkům zajišťuje pocit bezpečí a uspokojení z každého nákupu. Kompetence a vysoká kvalifikace zaměstanců jsou silou naší společnosti.