Jsme zde s Vámi a pro Vás již 30 let!

Jsme s Vámi a pro Vás již 30 let!

Se slovem domov se pojí příjemné představy - často jsou to vzpomínky, někdy sny a přání. Protože domov to není jen budova, ale především rodina. FAKRO přemítá o tom, jak zajistit, aby život v něm byl vždy naplněn přirozeným světlem, zdravý a komfortní, zkrátka výjimečný. Proto, věrní svému poslání, již 30 let vyrábíme produkty, které poskytují unikátní řešení pro Váš dům.

FAKRO nabízí komplexní řadu produktů. Dodává nejen výrobky, ale také neobvyklá řešení, díky nímž se bytí doma stává potěšením.

Začínali jsme výrobou střešních oken a půdních schodů. Nyní naše produktová nabídka zahrnuje mj. okna do plochých střech, fasádní dřevohliníková okna, posuvné dveře HST, garážová vrata a vchodové dveře. Pro střešní i fasádní okna nabízíme stínicí doplňky, které chrání proti přehřívání - markýzy, a rovněž dekorativní interiérové doplňky. Jako jediní na světě nabízíme ucelenou řadu stavebně truhlářských výrobků, což znamená, že všechny jejich prvky jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě, v jednotné stylizaci a barvách.

Dům komplexně vybavený výrobky FAKRO, to je nejen mimořádný design, ale také životnost a energetická účinnost. Navíc produkty FAKRO mohou být vyrobeny v elektrické verzi, což Vám umožní vytvořit inteligentní dům, který můžete spravovat z kteréhokoli místa na světě.

Komplexní sortiment výrobků pro inteligentní dům

30 let fungování FAKRO

30 LET...

Dnes je FAKRO jednou z nejdynamičtějších a nejrychleji se rozvíjejících firem v odvětví střešních oken na světě. Součástí skupiny FAKRO, která zaměstnává více než 4000 osob, je 11 výrobních a 17 distribučních společností. Výrobky FAKRO lze nalézt ve více než 60 zemích po celém světě - všude tam, kde existuje poptávka po těchto produktech. Export firmy představuje 70 % celkových prodejů.

Inovativnost, to je DNA společnosti FAKRO a hlavní hnací motor rozvoje firmy. Ve výzkumném a vývojovém centru FAKRO pracuje více než 100 inženýrů, kteří jsou autory více než 180 patentových přihlášek a užitných vzorů. Produktová nabídka FAKRO kromě střešních oken zahrnuje mj. půdní schody, okna do plochých střech, tubusové světlovody a střešní výlezy. Firma nabízí také širokou škálu příslušenství pro střešní a fasádní okna. V roce 2016 se nabídka FAKRO rozrostla o výrobky značky INNOVIEW - dřevohliníková fasádní okna, v roce 2018 o garážová vrata a v roce 2019 o vchodové dveře. Poslední dvě skupiny produktů doplňují komplexní sortiment stavebně truhlářských výrobků pod značkou INNOVIEW Line.

Poznejte naši historii

 

Logo FAKRO - zaměstnanci

 

Společnost FAKRO, známý výrobce střešních oken na celém světě, započala letos svůj jubilejní ročník. Přesně před 30 lety, 22. ledna roku 1991, byla v Novém Sączi registrována v obchodním rejstříku firma Fakro Sp. z o.o.

 Článek