Roleta ARF DreamWorks - FAKRO

Zatemňující roleta ARF DreamWorks

Rolety ARF s motivem oblíbených pohádek jsou ideálním řešením pro podkrovní dětské pokojíčky. Mají všechny výhody standardní rolety ARF a navíc výjimečnou dekorativní funkci. Rolety s oblíbenými hrdiny vytváří fascinující atmosféru v prostoru, ve kterém se naši nejmladší budou cítit skvěle nejen při svých hrách nebo učení.

 

Dětský pokoj je specifické místo v každém domě, které si zaslouží naši zvláštní pozornost. Měl by být nejen funkční, ale především by se měl líbit nejmladším členům našich domácností. Zatemňující rolety chrání před slunečními paprsky a nahříváním místnosti, navíc dětem vytváří komfortní prostředí, a to jak pro jejich bezstarostné hry, tak i pro přípravu domácích úkolů, učení nebo relaxaci. Dokonce ani oblačné, deštivé počasí a bouřky nebudou děsit dětí, když bude zakryté okno přívětivé jejím očím a srdcím. Zařizování dětského pokoje společně s hrdiny z pohádek pro nejmenší se může stát fascinující kratochvílí a skvělou zábavou. Vytvořte svým dětem pohádkový domov!

Zatemňující roleta ARF DreamWorks

 

Pamatujeme i na ty nejmenší, proto jsme vytvořili nezapomenutelnou kolekci rolet DreamWorks. Díky postavičkám z filmů „Trolls" (Trollové), „How to Train Your Dragon" (Jak vycvičit draka), „Kung Fu Panda“, „Penguins of Madagascar" (Tučňáci z Madagaskaru) si může každé dítě do pokojíku pozvat svého oblíbeného hrdinu, který vždy vykouzlí úsměv na tvářích dětí.

Roleta ARF poskytuje velmi dobrou ochranu před slunečními paprsky. Jejím použitím můžete i při velmi slunných dnech dosáhnout celkového zatemnění místnosti ve chvílích, kdy potřebujete odpočívat a relaxovat.

Roleta je vyrobena z elegantního, dekorativního materiálu, který nepropouští světlo. Je vybavena bočními vodicími lištami, které umožňují nastavení rolety v libovolné poloze a zatemnění místnosti.

 

 

Charakteristika

  • postupná regulace intenzity dopadajícího světla, až po úplné zatemnění místnosti,
  • částečná ochrana před slunečním teplem (Jako ochranu před horkem je nutno použít vnější markýzu.),
  • možnost vytažení rolety do požadované polohy, díky bočním vodicím lištám,
  • omezení tepelných ztrát v topném období,
  • ochrana před UV paprsky,
  • poskytuje pocit soukromí pro uživatele při celkovém zatažení rolety,
  • snadné čištění.

Ovládání

  • roleta ARF s manuálním ovládáním

K ovládání rolety ARF u výše osazených oken je určena univerzální ovládací tyč ZST.

Vzory rolety ARF DreamWorks

Vzory rolety ARF DreamWorks

Vzory rolety ARF DreamWorks

DreamWorks Dragons © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Kung Fu Panda © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Kung Fu Panda 3 © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Penguins of Madagascar © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Trolls © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved.

Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační. Skutečné vzory a barvy se mohou lišit.

Fotogalerie

Návody a podpora

 Montážní návody:

 ​Video návody

 ​Podpora

 ​Podrobnosti o výrobku