Šetřete na energiích

Co získáte výměnou střešních oken?

Nižší náklady na vytápění - s novými energeticky úspornými okny budete mít v podkroví příjemně teplo a ušetříte za jeho vytápění. Termoizolační konstrukce střešního okna, trojsklo, těsnicí lemování ve verzi Thermo a izolační sady použité při montáži okna mají pozitivní vliv na zlepšení energetické náročnosti nejen podkroví, ale také celé budovy.

Zdravé mikroklima a čerstvý vzduch - současná střešní okna FAKRO jsou vybavena ventilační klapkou. Dřevěná okna mají automatickou ventilační klapku V40P, která automaticky reguluje množství nasávaného vzduchu do interiéru. Klapka každý den poskytuje přísun čerstvého a zdravého vzduchu do podkrovní místnosti a zajišťuje jeho kvalitu. Zároveň neochlazuje podkroví, což snižuje náklady na vytápění v zimním období.

Nižší účty za vytápění

 

Pocit bezpečí

Zvýšený pocit bezpečí - střešní okna musí zaručit bezpečnost používání a chránit před snadným vniknutím dovnitř místnosti zvenčí. Patentovaný systém zpevněné konstrukce okna topSafe výrazně zvyšuje provozní bezpečnost a ochranu proti vloupání. Můžete klidně spát s vědomím, že vaše střešní okna jsou vybavena pokročilými bezpečnostními řešeními.

Výjimečný vzhled - střešní okna FAKRO představují perfektní kombinaci kvality, ergonomie a estetiky. Každý prvek okna je propracovaný z hlediska designu a jako celek vytváří atraktivní produkt. Různé technologie povrchové úpravy dřeva umožňují použití oken v různorodých místnostech. Sladěním barvy vnějšího opláštění okna s barvou střešní krytiny docílíte, že váš dům bude vypadat konzistentně a velmi efektně.

 

Zdraví a větší pohodu - současně vyráběná střešní okna FAKRO poskytují více přirozeného světla díky lepším parametrům skla a vhodnému tvarování okenních profilů. Místnosti jsou tedy lépe prosvětlené a jak všichni víme, přirozené světlo má blahodárný vliv na naše zdraví, pohodu a dokonce zlepšuje koncentraci a schopnost učit se.

Pohodlné ovládání - klika umístěná ve spodní části křídla zajišťuje pohodlné ovládání okna. Dokonce i výše osazená okna jsou snadno přístupná. Automatická ventilační klapka optimálně dávkuje přísun čerstvého vzduchu. Bezobslužná ventilace v oknech FAKRO zaručuje zdravé mikroklima v podkroví a úsporu tepelné energie.

Pohodlné ovládání

 

Větší komfort bydlení

Možnost výběru - okna na výměnu mohou být dřevěná nebo plastová. Dřevěná okna jsou dostupná v přírodní barvě dřeva nebo v bílém provedení s polyuretanovým nátěrem. Plastová okna se vyrábí v bílé barvě anebo v dekoru: borovice, zlatý dub a antracit. Na výběr máte také kyvnou nebo výklopně-kyvnou konstrukci. Záleží pouze na vás, jaké okno si vyberete a jak vkusně si zařídíte vaše nové podkroví.

Vysoký komfort bydlení - střešní okna FAKRO je možné vybavit vnitřními i vnějšími stínicími doplňky. Hodí se ke každému oknu a zvyšují komfort bydlení v podkroví. Vnitřní doplňky chrání před ostrým slunečním světlem a zdobí interiér. Vnější doplňky slouží především jako ochrana proti nahřívání podkrovních místností.

 

Možnost vytvoření inteligentního domu - jak střešní okna FAKRO, tak rovněž stínicí doplňky v elektrické verzi Z-Wave, Solar nebo WiFi lze ovládat pomocí dálkového ovladače nebo přes mobilní aplikaci z vašeho smartphonu. Výměnou střešních oken můžete vytvořit svůj vlastní inteligentní dům nebo je integrovat s již existujícím řešením vaší chytré domácnosti.

 

 

Elektrické ovládání

 

Dozvědět se více