Sdílet

Roleta ARF v barvě roku - Peach Fuzz!

V roce 2024 Pantone překvapuje výběrem barvy Peach Fuzz, která má do interiéru vnést svěžest, klid a harmonii. Tento jemný broskvový odstín se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo ložnice. Buďte trendy a vytvořte si jedinečný interiér díky roletě ARF v barvě roku.

Montáž rolety ARF na střešním okně je jednoduchá a neinvazivní. Roleta ARF chrání před nadměrným slunečním světlem a poskytuje pocit soukromí. Díky vodicím lištám můžete libovolně regulovat množství světla vstupujícího do místnosti a vytvářet tak dokonalou atmosféru v kteroukoli denní dobu.

Instalací rolety ARF v nejmodernější barvě roku získáte nejen praktický, ale především designový doplněk pro svůj interiér. Nechte barvu Peach Fuzz, aby se stala nedílnou součástí vašeho domova a dodala mu svěžest a neobyčejné kouzlo.

Roleta ARF v barvě Peach Fuzz

Kouzlo a svěžest Peach Fuzz - barvy Pantone pro rok 2024

Pantone, autorita ve světě všech barev, každoročně vybírá barvu roku - odstín, od kterého se očekává, že ovlivní nejen módu a umění, ale především naše životy. Barva roku Pantone představuje cestu smysly a trendy utvářejícími náš každodenní život. Je to příběh o moderní době, který tvoříme všichni společně.

Pantone opět překvapil svým výběrem barvy roku, když pro rok 2024 zvolil okouzlující barvu Peach Fuzz. Tento jemný broskvový odstín vyvolává pozitivní emoce a má svěží nádech. Jde o reakci na barvu roku 2023, která vyzývala k akci. Peach Fuzz přináší klid a harmonii. Při pohledu do budoucnosti každý z nás očekává trochu empatie a něhy. Pantone znovu dokazuje, že barva není jen zbarvení, je to příběh, který spoluvytváříme a zároveň odíváme naši realitu do nových barev.

Barva Pantone Peach Fuzz

Rolety ARF v barvách roku

V každé místnosti by měl být vhodný zdroj světla, který prosvětlí vnitřní prostor. Díky roletě namontované na okně můžete regulovat intenzitu světla a měnit tak náladu v místnosti. Přirozené světlo a rolety v barvách roku vám pomohou vytvořit interiér, který bude nejen velmi estetický, ale také pozitivně ovlivní zdraví a pohodu členů domácnosti.

V nabídce FAKRO naleznete zatemňující rolety ARF s látkami v barvách roku Pantone - Veri Peri, Viva Magenta a nově také Peach Fuzz. Nechte se inspirovat barvami, dodejte vašemu interiéru novou energii a otevřete se změnám!

 

 

Barvy roku v nabídce FAKRO