Sdílet
Rolety s pohádkovými motivy

Pohádkové vnitřní rolety FAKRO

Připravte dětem pohádkový svět s novými roletami FAKRO, které zcela promění podkroví. Již dnes mohou pokojík Vašeho dítěte navštívit hrdinové z pohádek studia DreamWorks: „Trolls" (Trollové), „How to Train Your Dragon" (Jak vycvičit draka), „Kung Fu Panda“, „Penguins of Madagascar" (Tučňáci z Madagaskaru).

Motivy DreamWorks

Ve FAKRO pamatujeme i na ty nejmenší, proto jsme kolekci vnitřních doplňků rozšířili o vnitřní rolety ARF s potiskem hrdinů z pohádek. Nová nezapomenutelná kolekce vznikla ve spolupráci se studiem DreamWorks.

Dětský pokojík je specifickým místem, který zasluhuje na zvláštní pozornost. Měl by být nejen funkční, ale především by se měl líbit nejmladším členům našich domácností. Rolety ARF s motivem oblíbených pohádek jsou ideálním řešením pro podkrovní dětské pokojíčky.

Rolety ARF DreamWorks mají všechny výhody standardní rolety a navíc plní výjimečnou dekorativní funkci. Roztažením rolety stíníme ostré sluneční světlo a vytváříme zatemnění interiéru ve chvílích, kdy děti potřebují odpočívat. Možnost vytažení rolety do požadované rolety umožňuje postupnou regulaci intenzity dopadajícího světla a přizpůsobení se potřebám dětí. Rolety s oblíbenými hrdiny navíc vytváří fascinující atmosféru v prostoru, ve kterém se naši nejmladší budou cítit skvěle nejen při svých hrách nebo učení.

Roleta ARF

DreamWorks Dragons © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Kung Fu Panda © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Kung Fu Panda 3 © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Penguins of Madagascar © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved. DreamWorks Trolls © 2017 DreamWorks Animation LLC. All Rights Reserved.

Prezentované fotografie jsou pouze ilustrační. Skutečné vzory a barvy se mohou lišit.