Sdílet

Nezapomenutelný zážitek s FAKRO na Střechy Praha 2017
2017-02-14

Moderní design a zajímavá řešení FAKRO byly oceněny během největší stavební akce v České republice – veletrhu Střechy Praha 2017. Společnost FAKRO získala cenu Nejpoutavější expozice roku 2016.

Letošní 19. ročník veletrhu proběhl ve dnech 9. – 11. února 2017 v Praze. Jedná se o největší a jedinečnou akci v oblasti střech v České republice, které se účastní ti nejvýznamnější výrobci a dodavatelé z odvětví. Letošní 19. ročník veletrhu navštívilo více než 21 tis. návštěvníků, což je absolutní vrchol v náštěvnosti za celou dobu jeho pořádání, a zúčastnilo se ho 162 firem.

V rámci veletrhu je mimo jiné vyhlašována soutěž o Nejpoutavější expozici předchozího roku. Výhercem Nejpoutavější expozice roku 2016 se stala společnost FAKRO, která byla oceněna na slavnostním galavečeru. Toto ocenění nás velmi těší a jsme na něj pyšní - výherce volí sami návštěvníci veletrhu.

Společnost FAKRO ani letos nezahálela a na svém stánku prezentovala např.  nové výklopně-kyvné okno preSelect s úhlem otevření až 45°, oblíbené balkonové okno FGH-V Galeria a také inovativní okno do plochých střech DXW s pochozím sklem. Samozřejmě nemohlo chybět ani ani okno do plochých střech DEF oceněné red dot award 2016 za design. Navíc byly představeny nové rolety s dětskými motivy z oblíbených animovaných pohádek. Zájem vzbuzovalo i nové dřevěno-hliníkové fasádní okno FAKRO ze série INNOVIEW LINE.

Pozornost zákazníků přitáhly také trialové show špičkového trialisty Tomáše "žoržo" Eibla. Při jeho akrobatických kouscích se mnohým tajil dech. Tomáš nejenom že ukázal svoje umění, ale také prezentoval výhody okna DXW – po kterém se dá bez problému chodit, jezdit a skákat. Do své show zapojil také návštěvníky a zaměstnance FAKRO.

 

 

Mnoho návštěvníků si jako každý rok chtělo prohlédnout balkonové okno FGH-V Galeria. Toto okno se těší velké oblibě. Návštěvníky kromě tohoto okna zajímaly také výrobky do plochých střech anebo termoizolační půdní schody. Je to již nějakou dobu, kdy se na výsluní začaly vysouvat budovy s plochými střechami, a tento trend se projevil i na velkém množství dotazů směřovaných na okna do plochých střech s plochým zasklením.

Trendu nízkoenergetických a pasivních domů naprosto odpovídají parametry nejteplejšího střešního okna s jediným zasklením FTT U8, na jehož parametry se návštěvníci také hojně ptali.

 

Jsme potěšení množstvím návštěvníků, kteří si přišli prohlédnout naši expozici, zeptat se na informace, které je zajímaly, anebo se zastavili a shlédli trialovou show. Děkujeme všem hostům za návštěvu našeho veletržního stánku.