Sdílet

Inspirativní barva Very Peri kraluje ve FAKRO

Barvy hrají v každodenním životě velmi důležitou roli. Mají obrovský vliv na naši pohodu a dokonce i na to, jak se cítíme. Nesou silnou emocionální nálož. Lze říci, že v barvě je síla. Proto Institut Pantone, který sdružuje skupinu uznávaných specialistů na design barev, již přes 20 let vybírá a vyhlašuje barvu roku.

Volba barvy nikdy nebyla a není náhodná. Vždy souvisí s aktuální situací a je v souladu s převládajícími trendy. Je odrazem tužeb a obav a také symbolem globálních nálad a společenských změn, které se odehrávají ve světě. Dá se s jistotou říci, že Pantone barva roku trendy nejen vytváří, ale také z nich přímo vychází.

 

Barva roku 2022

Výběr barvy v roce 2022 výrazně ovlivnila pandemie Covid-19. Naštěstí se pomalu dostáváme z doby přísné izolace s vědomím, že životy mnoha lidí a také firem se nenávratně změnily. Virtuální svět je nám teď bližší než kdy jindy. Barva Very Peri odráží spojení digitálního a fyzického světa. Je to nová barva, která byla stvořena pro potřeby letošního roku.

Very Peri je nápaditá barva, která vznikla kombinací intenzivní modré s fialovými a červenými akcenty. Modrá představuje jemnost a stabilitu, kterou dnes všichni potřebujeme, zatímco fialové a červené akcenty přináší novou energii, změny a otevřenost tomu, co nás čeká v budoucnu. Barva roku vybízí k odvážným změnám a poskytuje obrovské tvůrčí příležitosti, které stačí jen uchopit.

Co říkáte na rolety FAKRO ARF v nejmodernější barvě roku?

Firma FAKRO vždy sledovala nové trendy a často je sama udává. Podívejte se, jak krásně ladí naše interesantní rolety v nejmódnější barvě Very Peri s šedým křeslem, k tomu polštář ve stejném odstínu. Celek skvěle doplňuje dřevěný nábytek v přírodní barvě.

Roleta ARF představuje výjimečný dekorativní prvek podkroví a zároveň je velmi praktická. Dokonale chrání před slunečním světlem a poskytuje možnost zatemnění místnosti. Jejím použitím dosáhnete v podkroví příjemného stínu i během velmi slunečných dnů, když si potřebujete odpočinout. Díky vodicím lištám můžete roletu nastavit v libovolné poloze, což umožňuje plynule regulovat množství světla, které dopadá dovnitř interiéru.
 

Rolety ARF v barvě Very Peri

 

Jsme si jistí, že roleta pro střešní okno v barvě letošní sezóny oživí každou místnost a učiní ji jedinečnou. Barva Very Peri se dokonale hodí do elegantních, moderních interiérů ve stylu glamour nebo art deco. To však neznamená, že s ní nelze experimentovat a použít ji rovněž v jiných typech interiérů. V klasických lze tuto barvu využít i ve formě doplňků, jako jsou např. křesla, pohovky, lampy nebo třeba jen polštáře. Odvážné doplňky dodají klasice módní akcent. Světlý, jemný odstín Very Peri bude zářit také v koupelně nebo ložnici, tedy v místnostech, kde relaxujeme nebo odpočíváme. V kuchyni bude skvěle ladit s bílou nebo šedou. Zkombinujeme-li jej se zelenou, zlatou, šedou nebo hnědou, vytvoříme originální, komfortní aranžmá v moderním designu. Popusťte uzdu své tvůrčí energii a vyjádřete své sebevědomí právě barvou, dodejte interiéru ten správný ráz. Vsaďte na radostné, barevné doplňky u vás doma.

Barva roku 2022 Very Peri

 

Pamatujte na to, že v každé místnosti by měl být vhodný zdroj světla, který prosvětlí vnitřní prostor. Díky roletě namontované na okně můžete regulovat intenzitu světla a měnit tak náladu v místnosti. Přirozené světlo i barva Very Peri vám pomohou vytvořit prostor, který bude nejen velmi estetický, ale také pozitivně ovlivní zdraví a pohodu členů domácnosti.

Nechte se inspirovat roletou FAKRO v barvě Very Peri, dodejte vašemu interiéru novou energii a otevřete se změnám.