Sdílet

FAKRO slaví 25leté výročí
2016-01-26

Téměř 500 hostů, zástupci z 31 zemí světa, obchodní partneři, architekti, novináři, zajímavé tématické panely, inovativní výrobkové expozice a slavnostní galavečer – FAKRO slaví 25leté výročí.

Oslavy 25letého výročí společnosti FAKRO se skládají z mnoha prvků a budou trvat celý rok. První slavnost proběhla ve dnech 22.-24. ledna 2016 v hotelu Warszawianka v Jachrance. Zahájila ji konference na téma „25 let inovací“ a poté se konal slavnostní galavečer firmy FAKRO.

Hlavní oslavy se konaly v sobotu. Pro hosty z Polska a zahraničí bylo připraveno mnoho atrakcí. Velký zájem vzbuzovaly tématické panely vedené odborníky z oboru.

Majitel firmy FAKRO – Ryszard Florek představil strategii rozvoje společnosti. Naším cílem, kterého chceme do roku 2020 dosáhnout, je zvýšení podílu na globálním trhu – vysvětlil Ryszard Florek. FAKRO také plánuje rozšíření výrobkové nabídky, v souladu s misí firmy, a tak neustále budovat komfort bydlení na celém světě.

V roce 2016 bude nabídka FAKRO rozšířena o mnoho nových řešení v oblasti střešních oken, oken do plochých střech a také o dosud ve FAKRO nevyráběná svislá fasádní okna.

Těší nás slova uznání, která jsme slyšeli od našich partnerů. Motivují nás k dalšímu rozvoji a upevňování pozice na světovém trhu. Uzavřeli jsme čtvrtletí existence FAKRO. V r. 1991 jsme vyrobili první střešní okno a v pro nás výročním roce 2016 do nabídky FAKRO zavádíme nový výrobek – dřevo-hliníkové svislé fasádní okno – shrnuje Janus Komurkiewicz, člen představenstva.

Během galavečera byli nejvíce angažovaní partneři oceněni soškou „Partner 25letého výročí“ a poděkováním za jejich spolupráci a důvěru.