Sdílet

Komfortní bydlení na farmě

Osada Persingen, která se nachází poblíž Nijmegenu, je známá jako nejmenší obec Nizozemska. Stará farma v této poklidné, zapadlé vesničce byla přeměněna na moderní a komfortní rezidenci. Velkými prosklenými plochami proudí značné množství přirozeného světla do interiéru, vytvářejíce útulnou a přívětivou atmosféru.
 

Komplexní prosvětlení budov

Toto stavení, čítající dvě budovy, má moderní a svěží vzhled. Došková střecha mu dává přirozený venkovský styl. Okna a dveře použité při renovaci této stavby jsou všechny značky FAKRO.

Komfortní farma

 

Moderní bydlení

Pozornost okamžitě upoutají velmi zajímavě pojaté vchodové dveře s dodatečným prosklením, které jsou v úrovni střechy ukončeny fixním (neotvíravým) střešním oknem. Díky tomuto nestandardnímu řešení v podobě kombinace dveří s prosklenou plochou vstup do domu vypadá velmi esteticky jak zvenku, tak i zevnitř, a vnitřní vstupní prostory v přízemí jsou velmi dobře prosvětleny.

Ložnice v podkroví je díky velkým střešním oknům FDY-V/U Duet proSky plná světla a velkoformátová fasádní okna INNOVIEW přináší jedinečný výhled do okolí.
 

Odolná a stylová okna

V přízemí druhé budovy se nachází prostorná garáž, místnost s kuchyní a také kancelář s dalším velkým prosklením INNOVIEW. Tato nadčasová dřevohliníková okna zde poskytují široký výhled do zahrady s bazénem. Podkroví této budovy, ve kterém je situována tělocvična, bylo osvětleno kyvnými okny FTP-V.

Všechna střešní a fasádní okna FAKRO mají moderní a estetický vzhled; kvalita jejich zpracování zaručuje dlouhou životnost a rovněž maximální komfort užívání. Výsledným efektem rekonstrukce je naplnění interiéru přirozeným světlem a zajištění kontaktu s okolní přírodou pro všechny členy domácnosti.

 

PODROBNOSTI

Objekt: Rodinný dům
Místo: Persingen, Nizozemsko
Projekt: Projekt investora ve spolupráci s architektem
Použité výrobky FAKRO:
okna se zvýšenou osou otáčení FDY-V/U Duet proSky,
kyvná okna FTP-V, fixní okno FNP,
plisované rolety APF,

fasádní okna INNOVIEW, vchodové dveře INNOVIEW LINE