Sdílet

Venkovský boutique penzion

Představte si, že se procházíte úzkými uličkami ve Španělsku, míjíte staleté kamenné domy a v dáli se rozprostírají vinice... Zde, v provincii La Rioja, mezi budovami ční palác hrabat Cirac - subtilní kombinace modernosti a tradice paláce z XVIII. století. Charakter podkrovních interiérů dokresluje přirozené světlo pronikající střešními okny FAKRO.

 

Villalba de Rioja se nachází na úpatí pohoří Obarenes a 4 km od největší koncentrace staletých vinic na světě, v El Barrio de la Estación de Haro. Provincie "dýchá" historií zanechanou jejími slavnými obyvateli: rodinou Dona Pedra Ruiz del Castillo - zakladatele města Mendoza v Argentině, hrabětem Ciracem a hraběnkou Castillo Fiel.

V současné době palác slouží jako butikový penzion, který nabízí 8 luxusních pokojů a apartmánů s vlastní koupelnou. Interiéry si zachovaly svůj syrový styl, bohatý na přírodní materiály, jako jsou kámen a dřevo, celek doplňuje designový nábytek. Podkroví se stalo zářivějším díky použitým střešním oknům, která zdůraznila texturu kamenných zdí a surový interiér ozdobila světlem.

Je to ideální místo pro ty, kteří vyhledávají klid, mají rádi nezávislost, smysl pro detail a dokážou si užívat krásy okolní přírody. Pro zachování soukromí a kvůli ochraně před horkem nechal majitel nainstalovat na střešní okna vnější markýzy.

Palacio Condes de Cirac

 

PODROBNOSTI

Název objektu: Venkovský boutique penzion
PALACIO CONDES DE CIRAC
Místo: Villalba de Rioja
Architekt & Realizátor: Servicios de Ingeniería y Arquitectura, INAR, S.A.P
Použité výrobky FAKRO
střešní okna FTP-V U3,
okna pro fasádní sestavy BVP P2,
vnější markýzy AMZ NewLine a AMB,

vnitřní rolety ARF