Sdílet

Značka FAKRO získala cenu Superbrands 2014 na Slovensku
2014-06-12

Pro firmu FAKRO je to velmi vzácné a důležité ocenění, a potvrzuje, že se jí podařilo vytvořit globálně známou značku. Nebylo by to možné bez zákazníků, kteří volí výrobky FAKRO, bez obchodních partnerů, kteří společně budují důvěryhodnost a pozici značky FAKRO na světových trzích, a také by se to nepodařilo bez zaměstnanců, kteří se podílejí na rozvoji firmy. Všem srdečně děkujeme.

Značka FAKRO získala cenu Superbrands 2014 na Slovensku

 

Firma FAKRO přikládá, kromě snah o zajištění vysoké kvality výroby a rozvoj trhů, na které vyváží, velký význam rozvoji domácího trhu. Tím významnější je informace, že polské výrobky oceňují a propagují také v zahraničí.

Ceny Superbrands jsou Oscary v marketingu, oceňují to, co je nejdůležitější: síla a výraznost značky. Oceňeny jsou nejefektivnější, dlouhodobé marketingové strategie a integrované činnosti, které budují identitu značky.

Organizace vybírá nejsilnější značky na daném trhu. Vítězové jsou elitou. Příslušnost k této skupině povznáší značku, firmu a všechny její zaměstnance.

Titul Superbrands je pro spotřebitele v mnoha zemích klíčovým kritériem výběru výrobku. Je to možné díky průhledným pravidlům nominace a hodnocení, a kompetentní práci Rady značek (porota) složené z významných podnikatelů, marketingových institucí, reklamních agentur a médií. O titul Superbrands není možno se přihlásit, nelze ho koupit, zcela nezávisle ho vybírá porota, a proto se jedná o tak hodnotné ocenění.