Sdílet

FAKRO na BIMobject.com

Společnost FAKRO, světový výrobce střešních oken, již několik let nabízí modely svých výrobků v systému BIM (Building Information Modeling), odkud je mohou využívat architekti pro své projekty. V nedávné době FAKRO navázalo spolupráci s mezinárodním portálem www.bimobject.com.

Na portále byly do programu Revit umístěny knihovny výrobků FAKRO ve 4 jazykových verzích: anglické, německé, francouzské a polské. FAKRO po celou dobu rozšiřuje databázi hotových objektů v systému BIM k využití v projektech. Již brzy se na portálu objeví také knihovny výrobků FAKRO do programu Archicad.

Architekti jsou pro společnost FAKRO významnou cílovou skupinou. Snažíme se vytvářet nástroje, které usnadňují jejich práci. Na našich www stránkách je speciální sekce určená přímo pro architekty.

FAKRO nejenom že nabízí knihovny výrobků, ale angažuje se také v mnoha aktivitách směřovaných na architekty. Velmi často podporuje konference, spolupracuje se sdruženími architektů a realizuje různá školení. Navíc FAKRO pořádá mezinárodní architektonickou soutěž, jejíž další ročník startuje na podzim tohoto roku.

Zveme k účasti v soutěži.