Síť proti hmyzu pro fasádní okna

Síť proti hmyzu AMR

Rámová okenní síť AMR chrání místnosti při otevřeném okně proti komárům a jinému obtížnému hmyzu. Hliníkový rám, síťovina a těsnění zajišťují těsné spojení s rámem okna a zaručují, že se dovnitř místnosti nedostane žádný dotěrný hmyz. Síť proti hmyzu AMR je určena pro fasádní okna v maximálních velikostech přibližně 1,5 m na šířku a 2 m na výšku.

Charakteristika 

Pohodlí a bezpečnost

Ochrana interiéru proti komárům a ostatnímu hmyzu při otevřeném okně.

Volný proud vzduchu do místnosti

Materiál, ze kterého je vyrobena síťovina, má velikost oka 1,6x1,8 mm, díky čemuž do místnosti může volně proudit vzduch.

Filtrace vzduchu

Okenní síť AMR zadržuje větší nečistoty, zejména v období intenzivního kvetení stromů, trav a květin.

Solidní konstrukce a vzhled

Rám sítě proti hmyzu je vyroben z odolných hliníkových profilů, které jsou spojovány pomocí vnitřní růžků, což zajišťuje pevnost spoje a estetický vzhled. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého PVC, odolného vůči působení nepříznivých povětrnostních podmínek. Háčky vyrobené z nerezové oceli zajišťují stabilitu rámu sítě.

Snadná montáž

Výrobek je smontován a připraven k instalaci. Síť proti hmyzu AMR má pohodlný úchyt pro lepší přizpůsobení a usnadnění manipulace při vkládání sítě do okenního rámu. Okenní síť se zajišťuje pomocí háčků, které se montují na hliníkové profily rámu a zaručují stabilní a trvalé spojení s rámem okna.

Široká škála barev

Profily rámu sítě proti hmyzu ve standardním provedení jsou práškově lakovány na bílou barvu. Na individuální objednávku jsou k dispozici také libovolné barvy z palety RAL Classic.

Rámová okenní síť AMR

 

Návody a podpora 

 Montážní návody:

 ​Video návody

 ​Podpora

 ​Podrobnosti o výrobku: