Kariéra ve FAKRO

Nabídky práce

Pro posílení obchodního týmu hledáme zodpovědnou a zkušenou osobu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

pro region Západní Čechy

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za prodejní výsledky v regionu
  • rozvoj vztahů se zákazníky z řad obchodních a realizačních firem
  • kompletní vedení obchodních případů
  • zpracování cenových nabídek
  • monitorování konkurence, reporty z trhu

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • zkušenosti s obchodem ve stavebnictví (optimálně střešní systémy)
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel)
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, osobní aktivitu, bezúhonnost
  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • stabilní a zajímavou práci ve významné mezinárodní společnosti
  • motivující platové ohodnocení (fix + osobní ohodnocení + prémie)
  • mobilní telefon, notebook
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • firemní benefity (dodatečná dovolená, sick days, příspěvek na penzijní připojištění)
  • přátelskou pracovní atmosféru

Vaše životopisy zasílejte na e-mail: fakro@fakro.cz.

V CV uveďte rovněž klauzuli o ochraně osobních údajů.

Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze vybrané osoby.