Doplňky pro ovládání

Příslušenství

Teleskopická ovládací tyč ZST

Teleskopická tyč ZST

Univerzální teleskopická tyč ZST umožňuje snadné otevírání výše osazených oken. Používá se rovněž k ovládání rolet ARS, ARP, ARF, APS, APF, žaluzií AJP a sítě proti hmyzu AMS, které jsou namontovány mimo dosah uživatele. Délka tyče je 119 cm s možností regulace na 134, 162, 190 a 218 cm.

Díky použití přídavné prodlužovací tyče ZSP je možné prodloužit délku ovládací tyče až na: 246, 274, 302 a 330 cm.

Ovládací tyč ZSZ

Ovládací tyč ZSZ

Ovládací tyč ZSZ je zhotovena z kulatého hlinikového profilu a je určena k ovládání markýzy AMZ. Tyč je vybavena plastovým madlem, umožňujícím ovládání markýzy u výše osazených oken. Standardní délka tyče je 150 cm. K markýze AMZ je standardně dodávána ovládací tyč délky 80 cm.

Okenní zámek ZBL

Okenní zámek ZBL

Estetický okenní zámek ZBL bílé barvy znemožňuje náhodné otevření okna. Tento zámek se montuje v dolní části okna. Po vytažení kolíku a otočení klíčkem již nelze okno otevřít. Lze jej použít u všech otvíravých oknech, bez ohledu na jejich rozměr.

 

 

 

Omezovač otevření ZBB

Omezovač otevření ZBB

Produkt umožňující bezpečné, omezené otevření okna. Díky použití omezovače lze křídlo zablokovat v pootevřené poloze cca 10 cm (v závislosti na typu a rozměru okna) bez obav z toho, že silný vítr způsobí nekontrolovatelnou změnu polohy křídla. V nízko namontovaných oknech omezovač chrání rovněž před nežádoucím otevřením okna dětmi. Po zavření okna není omezovač viditelný a nebrání manipulaci s oknem.

 

Motorové jednotky

Motorové jednotky

Motorové jednotky ZC24 a ZC230 jsou díky malým rozměrům a jednoduché montáži výrobkem ideálním k ovládání střešních oken FAKRO. Motorové jednotky jsou dostupné ve dvou verzích: s napájením 24 V a 230 V. Maximální síla, jakou mohou na okno působit, je 200 N, což je hodnota postačující pro ovládání okna v každém rozměru.

 

 

 

Ceník

CeníkCeník dostupný v elektronické podobě PDF