Střešní okna, která předběhla budoucnost

Střešní okna, která předběhla budoucnost

Jsme si vědomi hodnot, které formují náš život a respektujeme při vytváření našich výrobků.

Střešní okna FAKRO jsou navržena tak, aby život ve vysněném domě byl nejenom pohodlný, ale také splňoval představy o komfortním bydlení a přinášel radost.

Velká plocha prosklení střešních oken FAKRO přináší přirozené světlo, které má pozitivní vliv na rozpoložení každého z nás. Inovativní řešení jako je automatická ventilační klapka V40P usnadňují každodenní život a průkopnický systém topSafe zvyšuje užitkovou bezpečnost a odolnost proti vloupání.

 

Nawiewnik V40PSystém topSafe

Střešní okna, která předběhla budoucnost

 

Jsme si JISTI KVALITOU
proto nabízíme dlouholetou záruku.

 

10 lat gwarancji20 lat gwarancji


Certifikát TÜV

Střešní okna FAKRO jako první na trhu získala německý certifikát TÜV

Střešní okna, která předběhla budoucnost

Střešní okna, která předběhla budoucnostPoužití ekologických řešení dovolilo vzniknout nejúspornějšímu střešnímu oknu s jediným zasklením na světě – FTT U8 Thermo, kde energeticky úsporný výrobek, ekologická termoizolace, rychlá a teplá montáž zaručují nejvyšší možnou úsporu energie.

Již více než 20 let pečujeme o kvalitu výrobků, abychom dokázali uspokojit potřeby a naplnili požadavky zákazníků po celém světě. Inovativnost je zrozena z touhy poskytnout zákazníkům důmyslnější a lepší výrobky, které jim prostě usnadňují život. Tím, že zavádíme nové, inovativní výrobky, které se na trhu střešních oken stávají určitým standardem, měníme budoucnost na přítomnost.

 

 

 

 Přirozené světlo