Řešení FAKRO

Řešení, která jiní nenabízejí

Nejvyšší kvalita výrobků FAKROFAKRO neklade důraz pouze na podobu výrobků, ale také na jejich kvalitu a odolnost. Dokonce během dlouhodobého používání v nepříznivých podmínkách střešní okna FAKRO velmi dobře plní své funkce, aniž by ztratily své estetické hodnoty. To vše je možné díky řešením, které konkureční firmy buď nenabízejí nebo do svých technologií teprvé zavádějí.

 

 

 

V okně FAKRO je zabudován vlastní patentovaný systém blokád znemožňující vyjmutí zasklení. Z konkurenčních oken je možno odšroubovaním upevňujících profilů vyjmout laminované zasklení během 2 minut.

 

FAKRO JINÁ OKNA
Okna FAKRO Jiná oknaJiná okna

 

Inovativní systém navádění křídla zajišťuje dobrou spolupráci těsnění a profilů, stejně tak rychlou montáž a demontáž okna bez vyjmutí křídla.

Díky zajištění rohů dle patentované technologie spojovaní profilů si střešní okna zachovávají své vlastnosti také v extremních klimatických podmínkách. V rozích nevznikají spáry jako u konkurenčních střešních oken. Spáry jsou obzvláště viditelné na bílých oknech.

Estetika oken FAKRO

 

Zasklení u střešních oken Profi jsou vybavena dodatečným těsněním při zasklení, které v extrémních podmínkách zajišťuje správnou těsnost. Těsnění také zlepšuje zvukovou izolaci zvláště při dešťových srážkách.

 

Thermo distanční rámeček TGI

 

Thermo distanční rámeček TGI omezuje únik tepla, minimalizuje kondenzaci vodní páry na okrajích skla a na dřevěných profilech, čímž se výrazně zvyšuje životnost dřeva.

 

 

 

 

 

Vakuová impregnace dřeva

Používaná technologie vakuové impregnace dřeva a odolný nátěr velmi dobře chrání dřevěné prvky okna. Vakuová impregnace je několikanásobně účinnější než impregnace ponorná.

 

 

 

 

  Ekologie