Novinky FAKRO

Výrobkové novinky

Okna do svislých sestav FX - neotevíratelná

Okna FX_ jsou neotevíratelná a montují se výlučně pod standardním střešním oknem. Jsou určena do svislých sestav a představují dodatečný prvek zvětšující zorné pole a přísun přirozeného světla. Okna FX_ jsou dostupná v přírodním provedení FXP nebo bílé barvě FXU.

více »

Okno do plochých střech DXW přizpůsobené k chůzi po jeho povrchu

Moderní materiály a měnící se technologie umožňují stavět budovy s plochými střechami. V roce 2015 začneme vyrábět okno do plochých střech DXW, které díky speciální konstrukci se zvýšenou nosností a protiskluzové úpravě umožňuje chůzi po jeho povrchu, a tím pádem bezproblémový pohyb po terasách nebo střechách.

více »

Světlovody s plochým zasklením

Světlovody s plochým zasklením, jejichž prvky se montují v ploše střechy a nevyčnívají nad úroveň střešní krytiny, takže nenarušují jednolitost střechy.

více »

Okno do plochých střech typu C a typu F

Okno do ploché střechy D_C dokonale prosvětlí přirozeným světlem vnitřní prostory budov s plochou střechou, umožňuje větrání místností a zaručuje vynikající termoizolační parametry. Standardně je okno vybaveno bezpečnostním laminovaným zasklením třídy P2A.

více »

Markýza AMZ Solar ke střešním oknům a VMZ Solar pro svislá fasádní okna

Inovativní markýza Solar s inteligentním systémem řízení podle intenzity slunečního záření. Funkci čidla plní fotovoltaický panel, který spolu se speciální soustavou elektroniky reaguje na sluneční záření.

více »

Super termoizolační půdní schody LWT

Vhodné k využití v energeticky úsporném stavebnictví, kde je kladen důraz na minimalizaci tepelných ztrát. Doporučujeme je také do míst, kde se vyskytují velké teplotní rozdíly mezi obytnými místnostmi a neužitkovou půdou.

více »

Markýza AMZ Z-Wave s elektrickým ovládáním

Markýza s elektrickým ovládáním je žádoucím spojením efektivity ochrany před nahříváním a komfortním ovládáním. Díky tomu, že markýza absorbuje sluneční záření již před zasklením a emituje teplo ven, značně lépe chrání před horkem v porovnání s vnitřními stínícími doplňky.

více »