Akce - Prémiový podzim 2015 - FAKRO

Prémiový podzim pro pokrývače 2015

Dne 15. ledna 2016 skončila akce Prémiový podzim pro pokrývače 2015.

V příštích dnech budou vyplaceny prémie posledních přihlášek.


 

Speciální nabídku prémie až 500 Kč za zakoupené střešní okno FAKRO může využít každá realizační firma, která v období od 15.08. do 15.12.2015 koupí Výrobek FAKRO zahrnutý do Akce u kteréhokoliv distributora či prodejce firmy FAKRO CZECH s.r.o uvedeného v databázi firem na www.fakro.cz.Akce - Prémiový podzim 2015 - FAKRO

 

Získat lze také jednu ze 3 hlavních cen - laserový měřič TLM165 značky Stanley.

Hlavní cenu získají 3 účastníci, kteří během akce nakoupí nejvíce střešních oken zahrnutých do akce. Sejde-li se více účastníků se stejným největším počtem střešních oken, cenu získá ten, kdo nakoupil a namontoval dražší okna - příklad: hlavní cenu obdrží ten zákazník, který zakoupil 10 oken FTT U6 a ne ten, který zakoupil 10 oken FTP-V U3.

 

Této speciální akce se mohou zúčastnit pouze realizační firmy. Realizační firmou rozumíme fyzickou nebo právnickou osobu, která v rámci své podnikatelské činnosti provádí montáž výrobků FAKRO.

 

Za firmu nejsou považováni jednotliví zaměstnanci provádějící montáž výrobků FAKRO, ale samotná firma reprezentovaná kontaktní osobou.

 

Seznamte se prosím s PRAVIDLY

Princip prémií

 • 100 Kč za těsnící lemování EHV-AT Thermo
 • 200 Kč za střešní okno se zasklením U3
 • 300 Kč za střešní okno se zasklením U5
 • 500 Kč za super energeticky úsporné střešní okno FTT U6, FTT U8

Hlavní cena - laserový měřič Stanley TLM165

Laserový měřič TLM165 značky Stanley vypočítává hmotnost, vzdálenost a plochu pomocí pouze jednoho tlačítka. Je ideální pro základní výpočty.

Vlastnosti:

 • dosah 50 m
 • podsvětlený 2řádkový displej
 • paměť 5 ostatních měření
 • kalkulačka s funkcí +-
 • pouzdro

 

AKCE TRVÁ OD 15.08. DO 15.12.2015
 

JAK ZÍSKAT PRÉMII?

Vyplněný přihlašovací formulář a kopii dokladu o koupi střešních oken FAKRO (faktura mezi realizační firmou a prodejcem výrobků FAKRO s uvedením typu a množství, která byla vystavena nejpozději dne 15.12.2015) je nutno zaslat nejpozději do 15.01.2016.

 

Podmínkou je uvedení čísla firemního bankovního účtu, na který bude zaslána částka odpovídající množství zakoupených oken. Částka bude zaslána bankovním převodem v termínu do 30 dnů od data schválení řádně vyplněného Přihlašovacího formuláře a dokladu o koupi. Speciální nabídka se nevztahuje na ostatní výrobky FAKRO.

 

U slev vyplácených plátcům DPH je příjemce slevy povinen postupovat v souladu s ustanovením § 42 zákona 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty a v souladu s ustanoveními zákona 586/92 Sb. o daních z příjmů.

 

Přihlašovací formulář lze vyplnit přímo na www.fakro.cz níže na stránce nebo vyplněný formulář zaslat spolu s kopií dokladu o koupi střešních oken FAKRO na adresu:
FAKRO CZECH s.r.o.
Ostravská 555/24; 737 01 Český Těšín
nebo na emailovou adresu: akce@fakro.cz

Přihlašovací formulář online

 

V souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů informujeme, že

 • správcem Vašich osobních údajů je: FAKRO CZECH s.r.o., se sídlem Ostravská 555/24, 737 01 Český Těšín
 • Vaše osobní údaje jsou zpracovávány za účelem účasti v akci Prémiový podzim pro pokrývače 2015 a za účelem, ke kterému jste udělili souhlas
 • máte právo na přístup ke svým osobním údajům a právo na jejich změnu
 • oskytnutí Vašich osobních údajů firmě FAKRO CZECH s.r.o. je dobrovolné, pokud je však neposkytnete, nebudete do do akce Prémiový podzim pro pokrývače 2015 zařazeni.
Akceptovány budou pouze řádně a pravdivě vyplněné formuláře, ke kterým bude připojena kopie dokladu o koupi. Adresní údaje na dokladu o koupi se musí shodovat s údaji na přihlašovacím formuláři, jinak si Organizátor vyhrazuje právo přihlášku nezařadit do akce a neposkytnout vrácení. Firma FAKRO si vyhrazuje právo kdykoliv odvolat nebo změnit podmínky Akce bez udání důvodů a také právo na kontrolu koupeného zboží.

Přihlašovací formulář ke stažení

Přihlašovací formulář si můžete stáhnout ZDE.