Okna do plochých střech typu C

Okna do plochých střech typu C

Okno do plochých střech D_C je standardně vybaveno bezpečnostním zasklením odolným proti vloupání P2. V případě rozbití skla se střepy neroztříští, ale zůstanou ležet na fólii. Zasklení P2 a inovativní systém montáže kupole (na tento systém byla podána patentová přihláška), který znesnaďnuje její demontáž, zvyšuje odolnost proti vloupání. Kopule je vyrobena z polykarbonátu. Tento polykarbonát je vysoce odolný proti nárazu a vůči působení atmosferických vlivů (déšť, kroupy). Speciální povlak na vnějším i vnitřním povrchu chrání před působením UV paprsků.

 

Zasklení

Okno může být výbaveno čirou D_C-C nebo mléčnou D_C-M kopulí a je dostupné se zasklením:

1) Okno s bezpečnostním dvojsklem P2 se součinitelem prostupu tepla pro celé okno U=1,2 W/m2K dle EN 12567-2, což je až o 14 % lepší výsledek oproti konkurenčním řešením.

2) Okno se čtyřsklem U8(VSG) se součinitelem prostupu tepla pro celé okno U=0,72 W/m2K dle EN 12567-2, (U=0,55 W/m2K dle EN 1873). Tato okna tedy lze používat v nízkoenergetických a pasivních budovách.

 

Doplňky

Konstrukce okna dovoluje montáž vnitřních i vnějších doplňků. Díky systému profilů (s podanou patentovou přihláškou) lze namontovat markýzu pod kopulí světlíků, což ji chrání před poškozením způsobeným např. silným větrem.

 

Úhel montáže

Okno do plochých střech D_C je určeno do střech se sklonem 0-15°.

 

Dostupné rozměry

Široká nabídka rozměrů je přizpůsobena standardům prosvětlení plochých střech, takže není problém ani s výměnou stávajícího světlíku na nové.

 • DXC-C P2


  neotevíratelné
  • 1,2 W/m²K součinitel Uw 1,1 W/m²K součinitel Ug 35 dB součinitel Rw 4H - 14 - 33.2T zasklení argon zasklení plněné plynem + vnější tvrzené sklo + vnitřní laminované sklo (bezpečné)
 • DMC-C P2, DEC-C P2


  s manuálním nebo elektrickým ovládáním v bezdrátovém systému Z-Wave
  • 1,2 W/m²K součinitel Uw 1,1 W/m²K součinitel Ug 35 dB součinitel Rw 4H - 14 - 33.2T zasklení argon zasklení plněné plynem + vnější tvrzené sklo + vnitřní laminované sklo (bezpečné)
 • DEC-C U8(VSG)


  s elektrickým ovládáním v bezdrátovém systému Z-Wave
  • 0,72 W/m²K součinitel Uw 0,3 W/m²K součinitel Ug 36 dB součinitel Rw 4H-10-4HT-12-4HT-12-33.2T zasklení krypton zasklení plněné plynem + vnější tvrzené sklo + vnitřní laminované sklo (bezpečné)

Ceník

CeníkCeník dostupný v elektronické podobě PDF      

 

 

 

Návody

Návody

Montážní návody v elektronické podobě:

Návody Video montážní návody
Návody

Návody k použití v elektronické podobě:

Návody Ceníky a katalogy

Fotogalerie