Vyzkoušejte Markýzu bez rizika 2017 - FAKRO

Vyzkoušejte markýzu bez rizika!

Máte střešní okna, kterými do interiéru proniká žár? Chcete si zajistit chladivý relax? Vyzkoušejte předokenní markýzy AMZ a to bez žádného rizika. A pokud s nimi nebudete spokojeni, můžete je vrátit a my vám vrátíme peníze.

Nejlepší alternativa ke klimatizaci - markýzy FAKRO

Během horkých dnů dovnitř místností proniká sluneční záření, které může způsobit značné zvýšení teploty nejenom v podkroví, ale v celé budově. Nejlepším řešením pro relax v chladné místnosti, když je venku vedro, jsou vnější stínící doplňky, které zajišťují optimální ochranu před nahříváním.

Každý zákazník, který si zakoupí markýzu AMZ s manuálním ovládáním v době trvání programu, ji může testovat po dobu 3 měsíců.

Program trvá od 15.05. do 31.08.2017.

Jak se zúčastnit?

  1. Zakoupit vnější markýzu AMZ s manuálním ovládáním a ponechat si doklad o koupi. Jedná se o markýzy:  AMZ 088, AMZ 089, AMZ090, AMZ 091, AMZ 092, AMZ 093, AMZ 094, AMZ 094. Markýzu lze zakoupit u prodejců spolupracujících s FAKRO (seznam firem je na www.fakro.cz) nebo v oficiálním eshopu FAKRO.
  2. Během 14 dnů od nákupu markýzy se registrovat na www.fakro.cz v záložce „Vyzkoušejte markýzu bez rizika 2017”
  3. Namontovat a testovat markýzu po dobu minimálně 2 měsíců ode dne jejího nákupu.
  4. Po uplynutí 2 měsíců testování, ne však později než 3 měsíce ode dne nákupu, lze markýzu vrátit prodejci, u kterého byla zakoupena nebo u markýz zakoupených v eshopu odeslat do sídla FAKRO CZECH s.r.o.
  5. K vráceným markýzám je nutno připojit kopii dokladu o koupi a registrační formulář.

Chraňte vaše podkroví před nahříváním!

Zúčastněte se našeho programu a vyzkoušejte markýzu bez rizika. Budete-li nespokojeni, můžete ji vrátit a získáte své peníze zpět.

 

 Stáhnout

 Pravidla

 Kontakt

email: akce@fakro.cz

 

Registrační formulář

V souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/200 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů informujeme, že:

  • správcem Vašich osobních údajů je firma FAKRO CZECH s.r.o. se sídlem v Českém Těšíně, ul. Ostravská 555/24
  • Vaše osobní údaje budou zpracovávány za účelem pro účast v programu "Vyzkoušejte markýzu bez rizika 2017" a za účelem, ke kterému jste udělili souhlas,
  • máte právo na přístup ke svým osobním údajům a právo na jejich změnu
  • poskytnutí Vašich osobních údajů firmě FAKRO CZECH s.r.o. je dobrovolné, pokud je však neposkytnete, nebudete do akce zařazeni.
Dotazník
Internet
Stránka fakro.cz
Facebook
Google
www stránky o bydlení
jiné (jaké)
Tisk
Prodejce / Stavebniny
PLAKÁT, LETÁKY
Jiné (jaké)
Internet
stránka fakro.cz
Facebook
Google
www stránky o bydlení
Jiné (jaké)
Tisk
Prodejce / Stavebniny
PLAKÁT, LETÁKY
Jiné (jaké)
Akceptovány budou pouze řádně a pravdivě vyplněné formuláře, ke kterým bude připojen scan dokladu o koupi. Adresní údaje na dokladu o koupi se musí shodovat s údaji na přihlašovacím formuláři, jinak si Organizátor vyhrazuje právo přihlášku nezařadit do soutěže a neposkytnout vrácení. Firma FAKRO si vyhrazuje právo kdykoliv odvolat nebo změnit podmínky soutěže bez udání důvodů a také právo na kontrolu koupeného zboží.
* povinné pole

Fotogalerie