Aktuální nabídka práce - FAKRO

Nabídky práce

Do kanceláře v Českém Těšíně přijmeme zodpovědného a ambiciózního pracovníka na pozici:

REFERENT MARKETINGOVÉHO ODDĚLENÍ

Požadavky:

  • ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (marketingové nebo ekonomické zaměření výhodou)
  • znalost českého jazyka (gramatika, stylistika) na velmi pokročilé úrovni (podmínka)
  • znalost polského jazyka slovem i písmem (podmínka)
  • velmi dobrá znalost práce na PC a znalost programů Word, Excel (podmínka)
  • ochota pracovat v týmu
  • zodpovědnost

Náplň práce:

  • podílení se na marketingové strategii firmy
  • příprava prodejních akcí
  • komunikace s centrálou v PL
  • příprava reklamních textů

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mladém kolektivu v dynamicky se rozvíjející firmě
  • zaškolení
  • odpovídající ohodnocení

Nástup:

  • ihned

Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze vybrané osoby.

Vaše životopisy zasílejte prosím na email m.studnicka@fakro.cz s popiskem v předmětu CZ/09.2017.

Uveďte prosím klauzuli o ochraně osobních údajů.